Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipamente
- Număr anunț
- DA41071141
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
- Furnizor / câștigător
- X - TEQ ELECTRONICS SRL (CUI 21323020)
- Cod CPV
- 39711100-0 · Frigidere si congelatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.256 RON
- Valoare atribuită
- 1.256 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 12:37
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.256 RON
din 1.256 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro