Ofertă acceptată Cumpărare directă

CÂMPURI OPERATORII IMPERMEABILE 200 x 150 cm

Număr anunț
DA41063644
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
ALEX CONFTEX 2008 SRL (CUI RO24264360)
Cod CPV
39520000-3 · Articole textile confectionate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.975 RON
Valoare atribuită
9.975 RON
Data publicării
27.08.2026 12:48
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.975 RON

din 9.975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.