Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET TEAVA CORUGATA DIN PEID SN4 OD800

Număr anunț
DA41070782
Autoritate contractantă
Comuna Gircina (CUI 2612910)
Furnizor / câștigător
EUROEM (CUI RO17161818)
Cod CPV
44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.455,96 RON
Valoare atribuită
4.455,96 RON
Data publicării
28.08.2026 12:10
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.455,96 RON

din 4.455,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.