Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare Software SCADA
- Număr anunț
- DA41070971
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI RO54760)
- Furnizor / câștigător
- NETENERG SERVICES SRL (CUI RO4231539)
- Cod CPV
- 42961200-2 · Sisteme Scada sau sisteme echivalente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 207.095 RON
- Valoare atribuită
- 207.095 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 12:22
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 12:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
207.095 RON
din 207.095 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro