Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie si confectionare tamplarie PVC

Număr anunț
DA41064801
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,PROF. VASILE GHERASIM (CUI 18102925)
Furnizor / câștigător
Asmarandei Dan-Nicolae (CUI 29883465)
Cod CPV
45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.710 RON
Valoare atribuită
22.710 RON
Data publicării
27.08.2026 13:56
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.710 RON

din 22.710 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.