Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziție gratar mecanic automat cu montaj și PIF pentru punere în functiune treapta I SE Bechet
- Număr anunț
- DA41049572
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- CEFAIN CONSTRUCT SRL (CUI 24721160)
- Cod CPV
- 42000000-6 · Echipamente industriale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 216.090 RON
- Valoare atribuită
- 216.090 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 15:27
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 14:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
216.090 RON
din 216.090 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro