Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Varfuri pipeta ISOLAB, model economic, negradate, nesterile, albastre, 1000 µl, 500 bucati
- Număr anunț
- DA41069594
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI RO5394950)
- Cod CPV
- 38437110-1 · Varfuri de pipete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36,09 RON
- Valoare atribuită
- 36,09 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 11:02
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 12:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36,09 RON
din 36,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro