Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu Adam Hall 3Star DMX XLR5 15m

Număr anunț
DA41071242
Autoritate contractantă
TEATRUL MARIA FILOTTI (CUI 4343176)
Furnizor / câștigător
ZEEDO MEDIA SRL (CUI RO32062869)
Cod CPV
44320000-9 · Cabluri si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244,62 RON
Valoare atribuită
244,62 RON
Data publicării
28.08.2026 12:45
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244,62 RON

din 244,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.