Ofertă acceptată Cumpărare directă

OBTURATOR MANUAL PEHD 20-63 (4 diametre)

Număr anunț
DA41070974
Autoritate contractantă
COMUNA VAMA (CUI 4326698)
Furnizor / câștigător
RO SERVICE ROPHILL SRL (CUI RO13962619)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
574 RON
Valoare atribuită
574 RON
Data publicării
28.08.2026 12:23
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

574 RON

din 574 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.