Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor

Număr anunț
DA41071121
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" TIMISOARA (CUI 2483530)
Furnizor / câștigător
AUTOGLOBUS 2000 SRL (CUI 14572649)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.962,64 RON
Valoare atribuită
2.962,64 RON
Data publicării
28.08.2026 12:36
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.962,64 RON

din 2.962,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.