Ofertă acceptată Cumpărare directă

Conrtract Servicii Medicina Muncii

Număr anunț
DA41070909
Autoritate contractantă
OPERA ROMANA CRAIOVA (CUI 4553186)
Furnizor / câștigător
SANIGEN S.R.L. (CUI 50699887)
Cod CPV
85000000-9 · Servicii de sanatate si servicii de asistenta sociala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.885 RON
Valoare atribuită
12.885 RON
Data publicării
28.08.2026 12:18
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.885 RON

din 12.885 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.