Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Consolidare terasament pe DC281 Priba în punctul „Narcis”, Sat Merişani, Comuna Merişani, Jud. Arges
- Număr anunț
- DA41070835
- Autoritate contractantă
- COMUNA MERISANI (CUI 4122060)
- Furnizor / câștigător
- VAS CONSTRUCT EXCLUSIV SRL (CUI RO32341928)
- Cod CPV
- 45112500-0 · Lucrari de terasament (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 219.833,21 RON
- Valoare atribuită
- 219.833,21 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 12:13
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 13:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
219.833,21 RON
din 219.833,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro