Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA41070796
Autoritate contractantă
GRADINITA CU P.P.NR.22 SIBIU (CUI 7298029)
Furnizor / câștigător
TARPI SRL (CUI RO3672154)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.132,75 RON
Valoare atribuită
2.132,75 RON
Data publicării
28.08.2026 12:11
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.132,75 RON

din 2.132,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.