Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIESE SI REPARATII PLITE PE GAZ GRUP ALIMENTAR
- Număr anunț
- DA41031908
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 "GULLIVER" SUCEAVA (CUI 18252302)
- Furnizor / câștigător
- TERMO BEST SERVICE S.R.L. (CUI 43643956)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.650 RON
- Valoare atribuită
- 4.650 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 11:43
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.650 RON
din 4.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro