Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice
- Număr anunț
- DA41052945
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva Bilbor (CUI 14077721)
- Furnizor / câștigător
- AQUA CĂLIMANI SRL (CUI RO27256087)
- Cod CPV
- 90460000-9 · Servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 471,07 RON
- Valoare finală
- 471,07 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 10:44
- Data finalizării
- 28.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.