Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII TIPOGRAFICE

Număr anunț
DA41069469
Autoritate contractantă
EDITURA JUNIMEA IASI (CUI 8207746)
Furnizor / câștigător
PIM SRL (CUI RO1988097)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
370,76 RON
Valoare atribuită
370,76 RON
Data publicării
28.08.2026 10:55
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

370,76 RON

din 370,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.