Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 BMO 70G 500/TOP PRET NEGOCIABIL

Număr anunț
DA41066079
Autoritate contractantă
CLUJ INNOVATION PARK (CUI RO33168451)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,25 RON
Valoare atribuită
164,25 RON
Data publicării
27.08.2026 15:15
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 21:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,25 RON

din 164,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.