Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție produse chimice și consumabile pentru tratarea și menținerea calității apei

Număr anunț
DA41071175
Autoritate contractantă
Orasul Sacueni (Primaria Orasului Sacueni Bihor) (CUI 4593474)
Furnizor / câștigător
SYNAPTICONN SERVICES S.R.L. (CUI RO17862728)
Cod CPV
24962000-5 · Produse chimice pentru tratarea apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.971 RON
Valoare atribuită
19.971 RON
Data publicării
28.08.2026 12:40
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.971 RON

din 19.971 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.