Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet conform anunt ADV1544805

Număr anunț
DA41070546
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01594 (CUI 2573705)
Furnizor / câștigător
SMD PLUS TECHNOLOGY SRL (CUI RO32347157)
Cod CPV
32562300-3 · Cabluri cu fibre optice pentru transmiterea datelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.787 RON
Valoare atribuită
1.787 RON
Data publicării
28.08.2026 11:56
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 21:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.787 RON

din 1.787 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.