Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAMERA SINGLE SI TWIN

Număr anunț
DA41071204
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL G.M. ZAMFIRESCU (CUI 3897270)
Furnizor / câștigător
ZIRMER BUD S.R.L. (CUI RO5736521)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.081,16 RON
Valoare atribuită
5.081,16 RON
Data publicării
28.08.2026 12:42
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.081,16 RON

din 5.081,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.