Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dezinfectie,dezinsectie si deratizare
- Număr anunț
- DA41070731
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU (CUI 4613580)
- Furnizor / câștigător
- COMPACT SERV IMPEX S.R.L. (CUI 9259301)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.664 RON
- Valoare atribuită
- 6.664 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 12:07
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 12:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.664 RON
din 6.664 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro