Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii video
- Număr anunț
- DA41071042
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL G.M. ZAMFIRESCU (CUI 3897270)
- Furnizor / câștigător
- DTP EXPERT BALOG ZSOLT SRL (CUI 37872408)
- Cod CPV
- 92100000-2 · Servicii de cinematografie si servicii video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.500 RON
- Valoare atribuită
- 6.500 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 12:29
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 16:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.500 RON
din 6.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro