Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de renovare centru de zi si 12 locuinte - proiect SMIS 333854

Număr anunț
DA41040188
Autoritate contractantă
COMUNA RODNA (CUI 4512321)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ-NORD S.R.L. (CUI 44456093)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
639.220 RON
Valoare atribuită
639.220 RON
Data publicării
24.08.2026 14:30
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

639.220 RON

din 639.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.