Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Ochelari VR/AR

Număr anunț
DA41041418
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 279 (CUI 32114623)
Furnizor / câștigător
EDU APPS SRL (CUI RO28062674)
Cod CPV
32333300-9 · Aparate de redare video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.846,26 RON
Valoare atribuită
56.846,26 RON
Data publicării
24.08.2026 16:16
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 16:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56.846,26 RON

din 56.846,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.