Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie bilet avion
- Număr anunț
- DA41039505
- Autoritate contractantă
- Centrul Cultural Judetean Arad (CUI 14207830)
- Furnizor / câștigător
- EXPLORER VOYAGE SRL (CUI RO25151564)
- Cod CPV
- 34980000-0 · Bilete de transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.082,34 RON
- Valoare atribuită
- 1.082,34 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 13:51
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 13:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.082,34 RON
din 1.082,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro