Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 27,9% sub estimat

Achizitie panouri de informare

Număr anunț
DA41040175
Autoritate contractantă
COMUNA SIRNA (CUI 2845443)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI RO1465985)
Cod CPV
35261000-1 · Panouri de informare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218,40 RON
Valoare atribuită
157,50 RON 27,9% sub estimat
Data publicării
24.08.2026 14:29
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 16:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

157,50 RON

din 218,40 RON estimat 27,9%

Adjudecat la 72,1% din estimat · economie 60,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.