Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lavete uscate 5 buc./set cf Anunt de publicitate nr.ADV1543760/13.08.2026
- Număr anunț
- DA41040998
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Brasov (CUI 17439800)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 39525100-9 · Carpe de sters praful (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11,56 RON
- Valoare atribuită
- 11,56 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 15:25
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 15:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11,56 RON
din 11,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro