Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE VERIFICARE SI REPARARE IMPRIMANTA KONICA MINOLTA 4020- Financiar

Număr anunț
DA41040879
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN RESITA (CUI 1061626)
Furnizor / câștigător
M.P. LORVAL SRL (CUI RO18320270)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
545,46 RON
Valoare atribuită
545,46 RON
Data publicării
24.08.2026 15:17
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

545,46 RON

din 545,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.