Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE PENTRU REPARATII SI INTRETINERE SCOALA

Număr anunț
DA41040275
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BRANCUSI (CUI 4593385)
Furnizor / câștigător
DROMADERU COMIMPEX SRL (CUI RO5119887)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
965,70 RON
Valoare atribuită
965,70 RON
Data publicării
24.08.2026 14:35
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

965,70 RON

din 965,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.