Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cazare in camera dubla 299
- Număr anunț
- DA41040579
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean pentru Cultura Traditionala si Educatie Artistica Mures (CUI 27306142)
- Furnizor / câștigător
- GRAND SA (CUI RO1208434)
- Cod CPV
- 55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.693,70 RON
- Valoare atribuită
- 2.693,70 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 14:56
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 15:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.693,70 RON
din 2.693,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro