Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Furnizare 3 autovehicule necesare desfășurării activităților specifice ale Comunei Băița de Sub Codru, judetul Maramures
- Număr anunț
- SCNA1136490
- Autoritate contractantă
- COMUNA BAITA DE SUB CODRU (CUI 3627161)
- Cod CPV
- 34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 297.520,66 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 29.08.2026 10:14
- Anunț de participare
- SCN1178519
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (3)
Termen prelungit-
21.08.2026 14:50Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1178519.pdf
-
20.08.2026 09:29NotificareFormularul nr. 12 privind beneficiarul real trebuie completat și depus de către operatorii economici participanți la prezenta procedură. În acest sens, formularul se va adapta în mod corespunzător de către operatorul economic care depune oferta, prin raportare la calitatea acestuia de ofertant și la prezenta procedură de achiziție, fără a modifica scopul și conținutul de fond al declarației privind beneficiarul real.
-
17.08.2026 16:01Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRăspuns consolidat, ecotichet AFM, Baita de sub codru, MMRaspuns consolidat, ecotichet AFM, Baita de sub codru, MM
Valoare atribuită
0 RON
din 297.520,66 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 297.520,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.