Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE TOCARE CRENGI,TRANSPORT SI DEPOZITARE

Număr anunț
DA41039376
Autoritate contractantă
COMUNA PAULESTI (CUI 3897025)
Furnizor / câștigător
ECONOM ODOREU SRL (CUI 32627130)
Cod CPV
77120000-7 · Servicii de compostare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.500 RON
Valoare atribuită
10.500 RON
Data publicării
24.08.2026 13:43
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.500 RON

din 10.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.