Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ASISTENTA, ANALIZA, DEPANARE, INSTALARE, MIGRARE A ECHIPAMENTELOR IT

Număr anunț
DA41037934
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA ARAD (CUI 9700563)
Furnizor / câștigător
NEXTNET SRL (CUI RO11439037)
Cod CPV
72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.145 RON
Valoare atribuită
17.145 RON
Data publicării
24.08.2026 12:11
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.145 RON

din 17.145 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.