Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fosfat trisodic

Număr anunț
DA40623175
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE ELISABETA DOAMNA (CUI 3264511)
Furnizor / câștigător
OPETH INGREDIUM S.R.L. (CUI 41028742)
Cod CPV
24313220-9 · Fosfati (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172,50 RON
Valoare atribuită
172,50 RON
Data publicării
15.06.2026 10:07
Termen limită
21.06.2026 17:00
Data finalizării
16.06.2026 08:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172,50 RON

din 172,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.