Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Întocmire Cerere de finanţare şi încărcare în MySmis pentru proiecte PDD, Prioritatea 2
- Număr anunț
- DA41041698
- Autoritate contractantă
- RNP-Romsilva Administratia Parcului national Cheile Nerei-Beusnita R.A. (CUI RO25655855)
- Furnizor / câștigător
- M & S ECOPROIECT SRL (CUI RO22124425)
- Cod CPV
- 79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 269.000 RON
- Valoare atribuită
- 269.000 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 20:40
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 20:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
269.000 RON
din 269.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro