Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare Certificat Energetic pentru SALA DE SPORT, STR PRIMARIEI, NR. 183, COMUNA OARJA

Număr anunț
DA41041516
Autoritate contractantă
Comuna Oarja (CUI 5103449)
Furnizor / câștigător
RTP PROJECT DESIGN S.R.L. (CUI 46587460)
Cod CPV
79311000-7 · Servicii de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.775 RON
Valoare atribuită
5.775 RON
Data publicării
24.08.2026 16:47
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 18:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.775 RON

din 5.775 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.