Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET -IMPRIMATE SCOLARE LA COMANDĂ

Număr anunț
DA41039265
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.18 BAIA MARE (CUI 26695530)
Furnizor / câștigător
ENESIS'98 TIP (CUI 10804010)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.899 RON
Valoare atribuită
1.899 RON
Data publicării
24.08.2026 13:36
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.899 RON

din 1.899 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.