Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIONARE CURS ASISTENȚĂ MEDICALĂ COMUNITARĂ FLORINA VERES

Număr anunț
DA41041120
Autoritate contractantă
COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
Furnizor / câștigător
INSTITUTUL NATIONAL DE MANAGEMENT AL SERVICIILOR DE SANATATE (CUI 26328134)
Cod CPV
80000000-4 · Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
24.08.2026 15:35
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.