Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii profesionale de curatenie si igienizare
- Număr anunț
- DA41047960
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean pentru Cultura Traditionala si Educatie Artistica Mures (CUI 27306142)
- Furnizor / câștigător
- SIMPLY GREEN CLEAN-R S.R.L. (CUI 46410742)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.500 RON
- Valoare atribuită
- 8.500 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 13:50
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.500 RON
din 8.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro