Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de intretinere drum forestier Buda ScortoasaI - O.S. Bacesti

Număr anunț
DA41050147
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
BULDEX CONSTRUCT SRL (CUI RO15205756)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201.254,66 RON
Valoare atribuită
201.254,66 RON
Data publicării
25.08.2026 18:07
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 18:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201.254,66 RON

din 201.254,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.