Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Comanda APIA CJ DOLJ
- Număr anunț
- DA41049650
- Autoritate contractantă
- APIA - CENTRUL JUDETEAN DOLJ (CUI 20765768)
- Furnizor / câștigător
- RIV SERVICE SRL (CUI RO2312890)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 669,42 RON
- Valoare atribuită
- 669,42 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 15:32
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 15:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
669,42 RON
din 669,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro