Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pipete serologice din polistiren, sterile, ambalate individual, 10 ml

Număr anunț
DA41049558
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
Furnizor / câștigător
SEPADIN SRL (CUI RO3341894)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
800 RON
Valoare atribuită
800 RON
Data publicării
25.08.2026 15:26
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

800 RON

din 800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.