Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatie si intretinere drum de exploatare DE 842/2

Număr anunț
DA41049370
Autoritate contractantă
Orasul Piatra Olt (CUI 4491237)
Furnizor / câștigător
CIOBI ALESSI TRANS SRL (CUI 36382912)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.000 RON
Valoare atribuită
51.000 RON
Data publicării
25.08.2026 15:10
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.000 RON

din 51.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.