Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Distrugator documente manual Leitz IQ Home Office, P4, cross-cut (confeti), 10 coli, cos 23l
- Număr anunț
- DA41048980
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
- Cod CPV
- 30191400-8 · Dispozitiv de distrugere a documentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 582 RON
- Valoare atribuită
- 582 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 14:43
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
582 RON
din 582 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro