Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tuburi armate diametru 500 cu 5 m

Număr anunț
DA41048780
Autoritate contractantă
Comuna Pogana (Primaria Comunei Pogana) (CUI 3552069)
Furnizor / câștigător
PANDORA IPEX S.R.L. (CUI 54219230)
Cod CPV
44114220-0 · Conducte si racorduri din beton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.564 RON
Valoare atribuită
11.564 RON
Data publicării
25.08.2026 14:31
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.564 RON

din 11.564 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.