Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziționarea și montare jaluzele
- Număr anunț
- DA41049450
- Autoritate contractantă
- Comunei Peregu Mare (Primaria Comunei Peregu Mare) (CUI 3519569)
- Furnizor / câștigător
- SUNTECH SRL (CUI RO16782434)
- Cod CPV
- 39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.103,57 RON
- Valoare atribuită
- 2.103,57 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 15:17
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 15:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.103,57 RON
din 2.103,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro