Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,9% sub estimat
Aripi pui congelate
- Număr anunț
- DA41049422
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
- Furnizor / câștigător
- SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
- Cod CPV
- 15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 356 RON
- Valoare atribuită
- 338,40 RON 4,9% sub estimat
- Data publicării
- 25.08.2026 15:15
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 15:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
338,40 RON
din 356 RON estimat
4,9%
Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 17,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.