Ofertă acceptată Cumpărare directă

Închiriere buldoexcavator pentru comuna Ciumani

Număr anunț
DA41048607
Autoritate contractantă
COMUNA CIUMANI (CUI 4367922)
Furnizor / câștigător
HOME LAND FACTORY SRL (CUI RO30295302)
Cod CPV
51511200-9 · Servicii de instalare de echipament de manipulare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
25.08.2026 14:22
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.