Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet rechizite si tipizate scolare Numar de referinta: 013 Pret de catalog: 1.655,50 RON / Unitat
- Număr anunț
- DA41049657
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA BUHOCI (CUI 28490263)
- Furnizor / câștigător
- DAKOMA INVEST SRL (CUI RO27676803)
- Cod CPV
- 39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.655,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.655,50 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 15:33
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 15:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.655,50 RON
din 1.655,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro