Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet conform oferta nr. 81 din 25.08.2026 pentru achizitia de costume populare
- Număr anunț
- DA41049425
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DEVESEL (CUI 29192281)
- Furnizor / câștigător
- HYGIENE VISION S.R.L. (CUI 45649637)
- Cod CPV
- 18400000-3 · Imbracaminte speciala si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 15:15
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 15:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.000 RON
din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro